Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 130

Сигнал №130

Начало
03.02.2017
ID:
130

Друго

Място/адрес: ул. „Дунав“ 18-В, 9300 Добрич, България

Описание: Местата са заети постоянно от всякакви МПС-та... от пенсионерския клуб идват и спират на паркинга вечер няма къде да се спре автомобила. Повечето автомобили не се карат и стоят като паметници... има хора с гаражи но си спират пред блока а гаража нека да стои за красота. Повечето от блока ако имаме примерно по 2 или пък 3 коли и нямаме гараж и искаме да са ни под око какво правим ? :(


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

09.02.201710:52

Местата за паркиране са за обществен достъп и няма наредба, според която един или друг водач може да бъде ограничен да ги ползва. Решението да имате два или три автомобила, естествено, трябва да бъде съобразено с възможността Ви да се грижите за тях, в това число да ги опазвате, във Вашия случай - без да ползвате гараж.


Всички видове сигнали