Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1308

Сигнал №1308

Начало
19.02.2020
ID:
1308

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ж.к. Балик 17Г, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Изоставен бивш таксиметров автомобил на трупчета без валидни регистрационни табели подменени със други със изтекла валидност.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

06.03.202013:53

Извършена е проверка от инспектори към Община град Добрич на посочения адрес Автомобилът, който посочвате в жалбата отговаря на изискването "Излезли от употреба моторни превозни средства" /ИУМПС/, на което е залепен стикер-предписание. След изтичане на законовия срок /3 месеца/ ако МПС не бъде премахнато от собственика си, кметът на Община град Добрич ще издаде заповед за неговото принудително преместване на площадка за временно съхранение и разкомплектоване на ИУМПС. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали