Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 131

Сигнал №131

Начало
05.02.2017
ID:
131

Опасна детска площадка

Място/адрес: ул. „Елисейна“ 14-16, 9305 Добрич, България

Описание: От3месеца(поне)ви испращаме сигнали за автомобили,които паркирват на детската площадка,и продълзават да си паркирват на нея-вчера беха 3,а сега(отивам да изхвърля боклука)и виждам един...ами да взема и аз да си спирам колата там,след като е разрешено!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител