Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1310

Сигнал №1310

Начало
19.02.2020
ID:
1310

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ж.к. Христо Ботев 4Б, 9303 ж.к. Христо Ботев, Добрич, България

Описание: Лек автомобил Волво С40 зелен без регистрационни табели стои на паркинга пред блока.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

04.03.202009:58

Извършена е проверка от инспектори към Община град Добрич на посочения адрес. Автомобилът, които визирате се намира на паркинга на ЖК „Христо Ботев“ бл. 3 между Вх. В и Г и не отговаря на изискването „Излезли от употреба моторни превозни средства” (ИУМПС), а именно моторно превозно средство, на което не е заверен знакът за технически преглед съгласно чл. 32д от Наредба № I-45 от 2000 г. или съгласно чл. 38 от Наредба № Н-32 от 2011 г. за повече от две години от определената му дата за следващ преглед за проверка на техническата му изправност, в случай че то се намира върху държавна или общинска собственост. С писмо е уведомено Първо районно управление на МВР – Добрич за предприемане на мерки по компетентност.


Всички видове сигнали