Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1313

Сигнал №1313

Начало
19.02.2020
ID:
1313

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: жк Балик 30, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Изоставен лек автомобил Рено без регистрационни табели по пътчето за блока.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

04.03.202009:58

Извършена е проверка от инспектори към Община град Добрич на посочения адрес Автомобилът, който посочвате в жалбата отговаря на изискването „Излезли от употреба моторни превозни средства” (ИУМПС), на което е залепен стикер-предписание След изтичане на законовия срок (3 месеца) ако МПС не бъде премахнато от собственика си, кметът на Община град Добрич ще издаде заповед за неговото принудително преместване на площадка за временно съхранение и разкомплектоване на ИУМПС. Случаят, ще продължи да бъде обект на контрол от страна на Общинска администрация


Всички видове сигнали