Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1315

Сигнал №1315

Начало
19.02.2020
ID:
1315

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ж.к. Балик 43Б, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Няколко нерегламентирани гаражни постройки върху тревни площи пред блока.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

13.05.202020:57

Във връзка с подадена от Вас жалба, Ви отговарям следното: При извършена проверка на 28.02.2020 г., установихме, че пред бл. 43 има поставени 13 бр. гаражи. същите са поставени в тревните площи на терен общинска собственост, без необходимите строителни книжа. При реализиране на благоустройствени мероприятия на междублоковото пространство ще бъдат предприети действия от страна на Община град Добрич за премахването им.


Всички видове сигнали