Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1324

Сигнал №1324

Начало
21.02.2020
ID:
1324

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Каменица“ 7, 9303 Балик Йовково Север, Добрич, България

Описание: Изоставено МПС.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

04.03.202010:02

Извършена е проверка от инспектори към Община град Добрич на посочения адрес. Автомобилите, които визирате не отговарят на изискването „Излезли от употреба моторни превозни средства” (ИУМПС), а именно моторно превозно средство, на което не е заверен знакът за технически преглед съгласно чл. 32д от Наредба № I-45 от 2000 г. или съгласно чл. 38 от Наредба № Н-32 от 2011 г. за повече от две години от определената му дата за следващ преглед за проверка на техническата му изправност, в случай че то се намира върху държавна или общинска собственост


Всички видове сигнали