Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 1336

Сигнал №1336

Начало
21.02.2020
ID:
1336

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Чавдар Войвода“ 46, 9307 Рилци, Добрич, България

Описание: Изоставено МПС Фолксваген Пасат без надзор на улицата от поне 5 години.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

16.04.202011:13

Осъществена е проверка на адрес: гр. Добрич, кв. Рилци, ул. "Ал. Батенберг" № 103, № 117 и № 86, ул. "Чавдар" № 46, ул. "Искър" № 24, ул. "Кап. Райчо Войвода" № 2А, ул. "Господин Желязков" № 32А, ул. "Владая" № 5А и ул. "Петър Берон" №20, от инспектори ООС при Община град Добрич. След направените констатации са залепени стикер-предписания на 4 /четири/ автомобила, които отговарят на изискванията на Наредба за поддържане и опазване на чистотата и управление на отпадъците на Община град Добрич за излязло от употреба МПС. Собствениците на автомобилите разполагат със срок от 3 месеца да предприемат необходимите действия за отстраняване на ИУМПС. След изтичане срока на предписанието, Община град Добрич ще пристъпи към принудително преместване на автомобила.


Всички видове сигнали