Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Сигнал № 1343

Сигнал №1343

Начало
25.02.2020
ID:
1343

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Хан Тервел“ 118, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Изоставен лек автомобил Фолксваген Голф със Варненска регистрация върху тревни площи със спукани гуми.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

09.03.202009:34

Осъществена е проверка на адрес: гр. Добрич, ул.“Хан Тервел“ №118 и №133 от инспектори ООС при Община град Добрич и се констатира - автомобилите посочени в сигналите не отговарят на изискванията за излезли от употреба МПС / моторно превозно средство, на което не е заверен знакът за технически преглед съгласно чл. 32д от Наредба № I-45 от 2000 г. или съгласно чл. 38 от Наредба № Н-32 от 2011 г. за повече от две години от определената му дата за следващ преглед за проверка на техническата му изправност, в случай че то се намира върху държавна или общинска собственост;/ и не могат да бъдат предприети мерки по тяхното премахване


Всички видове сигнали