Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1353

Сигнал №1353

Начало
02.03.2020
ID:
1353

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Любен Каравелов“ 53, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Във връзка със сигнал 1439 - Всеки ден минавам покрай автомобила по няколко пъти,няма стикер залепен за преместване !


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

06.03.202013:38

Във връзка с постъпил Ваш сигнал, Ви уведомявам, че независимо от отлепянето на стикер - предписанието три месечния срок си тече за преместване на автомобила от имот общинска собственост. След изтичане на срока на предписанието Община град Добрич ще пристъпи към принудително преместване.


Всички видове сигнали