Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 1354

Сигнал №1354

Начало
03.03.2020
ID:
1354

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: бул. „Добричка епопея“ 4, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Автомобил и гараж, който са незаконни. Автомобила е мерцедес без регистрационни номера който заема неправомерно място собственост на Иванка Хилева живуща на Добричка епопея 4 вх А ап 24 а гаража е на Данчо живущ във Добричка епопея 4 вход б


Статус: В процес

Присъединени: 0