Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1376

Сигнал №1376

Начало
11.03.2020
ID:
1376

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Тимок“ 9, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Живея на ул Тимок 9. Миналата година, веднага щом асфалтираха улицата пред нас след водният цикъл, нямаше и две седмици и минаха машини на Аресгаз и разкопаха точно там където беше преасфалтирано. От миналата есен дупките стоят на чакъл, вече са мноооого олегнали. Края на месец март ще правя ремонт на тротоара си. Кога тези дупки които са точно до тротоара ми ще бъдат асфалтирани, както на ул Тимок 9, така и долната по ул Стара планина, тъй като къщата ми е ъглова


Статус: В процес

Присъединени: 0