Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 138

Сигнал №138

Начало
25.02.2017
ID:
138

Повредена/липсваща табела

Място/адрес: ул. „Доктор Иван Пенаков“ 27, 9300 Добрич, България

Описание: Недобросъвестни граждани които редовно нарушават въпросния знак го откраднаха за да могат да нарушават системно правилата за движение.Моля да възстановите въпросния знак 81 Забранено е влизането на Пътни Превозни Средства.Препоръчвам да се контролира въпросната улица ,защото се нарушава системно ,а това чувство за безнаказаност нараства с всеки изминал ден.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

06.03.201713:34

Разпоредено е на общинското предприятие "Комуналстрой", което се грижи за поддържането на знаковото стопанство по уличната мрежа на град Добрич, да възстанови липсващия знак В1 в началото на ул. "Цанко Церковски". Що се отнася до контрола на движението на МПС, това е задължение на Сектор "Пътна полиция" вменено със Закона за движение по пътищата.


Всички видове сигнали