Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1382

Сигнал №1382

Начало
12.03.2020
ID:
1382

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Чавдар Войвода“ 37, 9307 Рилци, Добрич, България

Описание: Изоставен лек автомобил Дачия Логан жълт върху тревни площи без регистрационни табели.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

13.05.202010:44

Осъществена е проверка на адрес: гр. Добрич, кв. Рилци, ул. “Чавдар Войвода“ №18, №24А и №37 от инспектори ООС при Община град Добрич и се констатира - автомобилите посочени в сигналите не отговарят на изискванията за излезли от употреба МПС / моторно превозно средство, на което не е заверен знакът за технически преглед съгласно чл. 32д от Наредба № I-45 от 2000 г. или съгласно чл. 38 от Наредба № Н-32 от 2011 г. за повече от две години от определената му дата за следващ преглед за проверка на техническата му изправност, в случай че то се намира върху държавна или общинска собственост;/ и не могат да бъдат предприети мерки по тяхното премахване.


Всички видове сигнали