Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1386

Сигнал №1386

Начало
12.03.2020
ID:
1386

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Бачо Киро“ 35А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Изоставен лек таксиметров автомобил на трупчета със фалшиви регистрационни табели на трупчета на улицата, за който вече е бил подаден сигнал на Балик 17.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

19.03.202013:24

Извършена е проверка от инспектори към Община град Добрич на посочения адрес. Автомобилът, който е посочен в жалбата отговаря на изискването "Излезли от употреба моторни превозни средства" (ИУМПС), на което е залепен стикер-предписание. След изтичане на законовия срок (3 месеца) ако МПС не бъде премахнато от собственика си, кметът на Община град Добрич ще издаде заповед за неговото принудително преместване на площадка за временно съхранение и разкомплектоване на ИУМПС. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали