Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1388

Сигнал №1388

Начало
12.03.2020
ID:
1388

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: Dobrich, Aleko Konstantinov St 2, ent. Б fl. 2 ap. 8, 9300 Център, Добрич, България

Описание: Изоставен лек автомобил Волво С40 със преден толбухински номер и със заден фалшив, стоящ от години на тротоара.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

30.03.202011:27

Във връзка с постъпил Ваш сигнал в Община град Добрич относно изоставен автомобил по ул. „Алеко Константинов“, Ви уведомявам, че на автомобила е залепен стикер - предписание за преместване на излязло от употреба моторно превозно средство от имот общинска собственост. След изтичане срока три месечен от датата отбелязана на предписанието, Община град Добрич ще пристъпи към принудително преместване на автомобила. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали