Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1395

Сигнал №1395

Начало
16.03.2020
ID:
1395

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Тополите“ 12, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Уважаеми господин/жа! Бях ви уведомила преди няколко дни за съседът ми, който отвори прозорци на стена, която принадлежи в моят двор( Тополите 14)! Аз и съпругът ми имаме възражения за неговите прозорци, защото гледат с пълен изглед към нашият имот и не ни остана ориватна зона! Не желаем да ни гледат през цялото време и искаме да имаме ограда там, както и да си посадиме дръвчета! Господинът от N 12 е премахнал мрежата без нашо съгладие и си строи както си иска! Моля, предприемете мерки!Благодар


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

23.03.202009:13

Във връзка с подадени сигнали служители от общинска администрация извършиха проверка на посочения адрес на място на ул.“Тополите“ №12 и е констатирано, че се извършват строително ремонтни дейности. На собственика на сградата е връчено предписание №115/19.03.2020 г., с което е разпоредено: 1. Да се спрат незабавно строителните дейности на обекта. 2. Да се възстанови оградата по източната граница на имота до 26.03.2020 г. 3. Да се възстанови източната фасада на сградата, като се демонтират три броя прозорци в срок до 26.03.2020 г


Всички видове сигнали