Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Сигнал № 1396

Сигнал №1396

Начало
17.03.2020
ID:
1396

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „Добричка епопея“ 4, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Лек автомобил мерцедес без регистрационни номера който е паркиран и с залепено уведомление от общината но не е премахнат. Както и незаконен гараж пред вх Б зелен на цвят.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

30.03.202011:30

Във връзка с постъпил Ваш сигнал в Община град Добрич относно автомобил със залепен стикер - предписание за преместване на излязло от употреба моторно превозно средство от имот общинска собственост, Ви уведомявам, че след изтичане срока три месечен от датата отбелязана на предписанието, Община град Добрич ще пристъпи към принудително преместване на автомобила. Относно незаконния гараж, ще бъде извършена проверка от служители на общинска администрация. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали