Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 14

Сигнал №14

Начало
11.08.2016
ID:
14

Опасна детска площадка

Място/адрес: ул. „Росица“ 40, 9305 Добрич, България

Описание: Баскетболните кошове на обновената наскоро спортна площадка са за пореден път счупени. Този път обаче единият от тях е много опасен за здравето на играещите там деца. МНОГО МОЛЯ, ако все пак някой реши отново да ги ремонтира, този път да бъдат закупени кошове със здрава конструкция и монтирани на стандартната височина (3,05 м.), за да бъдат избегнати забивки от повечето квартални тийнейджъри, което води до тяхното счупване. Ако ли не, Върнете стария кош, който беше здрав и издържа повече от 15 г


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

10.09.201612:20

Повредите по съоръженията на спортната площадка, за която сигнализирате са констатирани при проверка от експертна комисия, извършена на 18.08.2016 г. Вече са предприети мерки за предотвратяване на инциденти и стойката на баскетболното табло в югоизточната част на спортната площадка е демонтирана. Благодарим за проявеното гражданско самосъзнание.


Всички видове сигнали