Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 140

Сигнал №140

Начало
28.02.2017
ID:
140

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Любен Станчев“, 9305 Добрич, България

Описание: Пътят е в много лошо състояние . Откриха се големи дупки след топенето на снега.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

14.11.201709:06

Подаденият сигнал се отнася за околовръстния път на град Добрич, път II-97. Тъй като път II-97 е част от републиканската пътна мрежа, чието стопанисване и поддържане е поверено на ОПУ-Добрич, при среща на Кмета на гр. Добрич и Директора на ОПУ-Добрич е поставен въпроса за спешно изкърпване.


Всички видове сигнали