Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1405

Сигнал №1405

Начало
25.03.2020
ID:
1405

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Ангел Кънчев“ 1, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Изоставен лек автомобил Фолксваген Пасат сив седан със спукани гуми БЕЗ РЕГИСТРАЦИОННИ ТАБЕЛИ на улицата.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

09.04.202015:40

Във връзка с постъпил Ваш сигнал в Община град Добрич, Ви уведомявам, че на посоченият автомобил е залепен стикер - предписание за преместване на излязло от употреба моторно превозно средство от имот общинска собственост. След изтичане срока /три месечен от датата отбелязана/ на предписанието, Община град Добрич ще пристъпи към принудително преместване на автомобила. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали