Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1407

Сигнал №1407

Начало
27.03.2020
ID:
1407

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: бул. „3-ти март“ 4Б, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: На спирката срещу градската градина има паднали парчета от сграда !!!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

15.04.202015:10

Във връзка с подадения от Вас сигнал, Ви уведомявам, че на 28.03.2020 г. от общинска администрация са предприети действия, като е връчено предписание на управителя на етажната собственост, както и на собственика на жилището, от чиято тераса е падналата мазилка, за предприемане на действия за премахване на отпадъците от тротоара, както и за премахване на подкожушената мазилка от челата на терасите. При извършена повторна проверка е установено, че са изпълнение дадените указания.


Всички видове сигнали