Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 1409

Сигнал №1409

Начало
29.03.2020
ID:
1409

Място/адрес: бул. „Русия“ 2, 9300 Добрич, България

Описание: Здравейте , става въпрос с теч от мръсната канализация зад оградата на ЧЕУ " Леонардо да Винчи". В района има няколко жилищни блока и е невъзможно да си отворим прозорците да проветрим , а това е препоръчително в момента по няколко пъти на ден. Моля да вземете спешни мерки предвид ситуацията в момента , имайте предвид , че скоро ще стане топло и от там ще тръгне нова зараза и болести. В момента в този район има доста техниа и мисля , че може да се реагира бързо.


Статус: В процес

Присъединени: 0