Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 141

Сигнал №141

Начало
02.03.2017
ID:
141

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Балик 65-В, 9303 Добрич, България

Описание: От няколко години тази улица се е превърнала от двупосочна в еднопосочна(с вместимост една кола), заради паркиралите на нея коли.Води се нелегален паркинг на служителите на "Добрич Строй".Това е уличката от ул.Дим.Ковачев към Балик бл.25.Това е улица, на която има училище и сутрин е ужасно натоварено...за да си позволяваме да чакаме да преминат насрещните коли по цялата улица!


Статус: В процес

Присъединени: 0