Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1414

Сигнал №1414

Начало
10.04.2020
ID:
1414

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „3-ти март“ 42В, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Неправилно паркирали автомобили на място забранено със знак паркирането и престоя. На спирката 50м по-напред също неправилно паркирали автомобили.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител