Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1424

Сигнал №1424

Начало
15.04.2020
ID:
1424

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Дунав“ 18В, 9300 ж.к. Югоизток, Добрич, България

Описание: На ул.Дунав, 18, пред вход В има паркиран автомобил Daewoo Matiz, жълто, използва се за склад. Стои повече от 1 година там. Моля да обърнете внимание, тъй като и без това не достигат парко местата в района.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

13.05.202010:45

Осъществена е проверка на адрес: гр. Добрич, ул. „Дунав“ бл. 18 пред вх. В от инспектори ООС при Община град Добрич и се констатира - автомобилът посочен в сигнала не отговаря на изискванията за излезли от употреба МПС / моторно превозно средство, на което не е заверен знакът за технически преглед съгласно чл. 32д от Наредба № I-45 от 2000 г. или съгласно чл. 38 от Наредба № Н-32 от 2011 г. за повече от две години от определената му дата за следващ преглед за проверка на техническата му изправност, в случай че то се намира върху държавна или общинска собственост;/ и не могат да бъдат предприети мерки по тяхното премахване.


Всички видове сигнали