Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 144

Сигнал №144

Начало
04.03.2017
ID:
144

Друго

Място/адрес: пл. „Свобода“ 1-А, 9300 Добрич, България

Описание: Вместо с празнични знамена, градът ни посрещна Националния празник с грозно развяващи се листи и окачени некролози по дърветата. Защо почитващата фирма спря да сваля некролозите и всякакви окачени по дърветата материали? В целия град дърветата са се превърнали в места за безплатна реклама - по 3-4 на дърво. Прилагам телефонните номера на рекламиращите се. Моля компетентните органи да ги глобят според Наредбата за обществения ред и да бъдат проверени плащат ли данъци и осигуровки, свързани ли


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител