Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 1452

Сигнал №1452

Начало
01.05.2020
ID:
1452

Място/адрес: Добрич, жк. Дружба 2, бл. 12, 9305 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: Моля ви пратете някого да оправи пътя пред Блок 11 и Блок 12 направо е ОФРОУД. Яма до яма, дупка до дупка. Колите ни се разпаднаха. Черен път да беше, по-добре щеше да е! Направо положението е под всякаква критика. Това не е път вече, а дупкарник. Едлате пробвайте с вашите си коли да видите за какво става дума. И не говоря за дупчици, а за ЯМИ!


Статус: В процес

Присъединени: 0