Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 1473

Сигнал №1473

Начало
11.05.2020
ID:
1473

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: пл. „Свобода“ 2Б, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Заклещени коте в декоративна колана на бивш магазин "Темпо"


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител