Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 1474

Сигнал №1474

Начало
12.05.2020
ID:
1474

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Руен“ 2, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Отворена/разрушена шахта на кабелни комуникационни връзки на ъгъла на ул. "Руен" и ул. "Генерал Колев".


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител