Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1503

Сигнал №1503

Начало
02.06.2020
ID:
1503

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Витоша“ 1, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Подавам сигнал за неправилно паркирани автомобили на ул.Витоша 1.Въпросните два автомобила паркират системно по начин който ограничава паркирането на други автомобили.(по диагонал успоредно на пътя така заемат парко места за поне 4-5 автомобила) Предлагам решение за цялата улица: тя е без изход, напълно вузможно е да се направи пътна маркировка и да се паркира по диагонал на пътя, така ще има много повече места за паркиране и смятам всички живущи в района ще са доволни.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител