Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 1507

Сигнал №1507

Начало
04.06.2020
ID:
1507

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 52, 9300 Русия 1, Добрич, България

Описание: Някой преглежда ли ги тези сигнали или само си чакате заплатите от нашите данъци? Трети път пиша за едно и също нещо!? Една от уличните лампи до управлението на КООП търговия не свети! Вземете мерки, че е тъмно като в мечи гъ3 и човек не може да си отключи врата на входа! Пуууууууу ....


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител