Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 1524

Сигнал №1524

Начало
14.06.2020
ID:
1524

Неправилно паркиране

Място/адрес: улица „жк Дружба“ 19, 9305 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: Сигналът е за стар изоставен автомобил върху пътното платно, който седи там от над 10 години и пречи на движението и разминаването на две коли, тъй като е точно на завой. Става дума ж.к. Дружба 2, на гърба на блок 19, до кофите за боклук.


Статус: В процес

Присъединени: 0