Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 1526

Сигнал №1526

Начало
15.06.2020
ID:
1526

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Никола Петков“ 18, 9300 Русия 3,4, Добрич, България

Описание: Между сградата на общежитието на спортното училище и изоставения бетонен скелет на ул. Никола Петков тротоара е увиснал във въздуха в един участък поради свличане на земна маса под него. Вървейки по него той е нестабилен и може да се разруши. Под тротоара има дупка.


Статус: В процес

Присъединени: 0