Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1567

Сигнал №1567

Начало
23.07.2020
ID:
1567

Място/адрес: ул. „Стара планина“ 16a, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Отново повече от 1 месец се събира боклук около кофите. Проблема е че никой не го изхвърля. Боклуците гният и омирисват двора ми. Всеки път трябва да пускам сигнали до вас, за да се изчисти мръсотията ли? Пиша по този повод поне за 5ти път. Моля да се вземат мерки. Като гражданин, както имам задължения, така имам и права. Моля...!


Статус: В процес

Присъединени: 0