Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1569

Сигнал №1569

Начало
23.07.2020
ID:
1569

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 6В, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: От 4 дена на площадката поддържана от Община Добрич се търкалят боклуци има непочистени препълнени кошчета. Казват че винаги е така. Къде сте Община? Това е непосредствено до вас. Зад Международния колеж


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител