Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1599

Сигнал №1599

Начало
20.08.2020
ID:
1599

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Капитан Димитър Списаревски“ 17, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Сигнала е от ул.Д.Списаревски 23!на ъгъла с ул.Г.Кирков се продават дини,господина там който продава,казва че той си бил платил в общината и не ни дава да спираме там.като живущ в кооперацията къде да спирам?заплашва ни с викане на паяк,слага кашони и щайги по земята! От неговия бус,и от колите на клиентит му,няма видимост на кръстовището,има предпоставка за птп...


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

24.08.202013:49

При извършена проверка от служители на Община град Добрич на 21.08.2020 г. се установи, че осъществява търговска дейност на открито - продажба на дини - 0,60 лв./кг. и пъпеши - 1,20 лв./кг., обявени чрез етикет на площ общинска собственост около 5 кв. м. Представи разрешение № 13/23.06.2020 г. и квитанция за платени такси за месеците юли и август. За преоценената стока, която е разположена в кашони на земята е дадено предписание да се постави на щанда, а празните палети да се премахнат.


Всички видове сигнали