Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 161

Сигнал №161

Начало
31.03.2017
ID:
161

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „Русия“ 59, 9300 Добрич, България

Описание: Камионът на Митровски, който беше натоварен с битови отпадъци и паркиран до блок 59 беше изчезнал за няколко дни и сега отново е паркиран на паркинга. На 3 метра от предишното място. Видимо боклуците в каросерията ги няма. Но в каросерията явно има други боклуци, поклити с някакви платна. Няма ли най- накрая някой да премахне това МПС без регистрация. Не стига това, че заема и без това недостигащите парко места, но са поставили на самия паркинг и стойките за стъклопакетите си. Безобразие.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител