Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1612

Сигнал №1612

Начало
28.08.2020
ID:
1612

Опасна детска площадка

Място/адрес: ул. „Генерал Колев“ 49, 9300 Св. Георги, Добрич, България

Описание: Опасни детски люлки. Закрепването им е компрометирано.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител