Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1618

Сигнал №1618

Начало
03.09.2020
ID:
1618

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Генерал Гурко“ 1, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Този изкоп стои невъзстановен вече 2 месеца. Разхвърляни бордюри, колчета и чакъл. Затруднява движението на кръстовището и на тротоара.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител