Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 162

Сигнал №162

Начало
06.04.2017
ID:
162

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Дунав“ 24-А, 9300 Добрич, България

Описание: Камион без регистрация, марка ВОЛВО е паркиран на паркинга до бл.59 пред магазин ЛЕНИ СТИЛ. Камионът беше изчезнал за няколко дни и сега отново се появи на паркинга. Освен това паркинга се използва за складиране на стойките за дограмите на Митровски.Те заемат поне 2 паркоместа на и без това недостатъчният паркинг.


Статус: В процес

Присъединени: 0