Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 1635

Сигнал №1635

Начало
19.09.2020
ID:
1635

Друго

Място/адрес: ул. „Хаджи Димитър“ 2, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Моля да се обърне внимание що за “кадърни” индивиди вършат безобразие и мизерия с така украдения им бюджет! Прилагам снимки ако винсе струва естетично вие ще прецените


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител