Сигнали в Добрич днес

В процес 848 Приключени 1288

Сигнал № 1636

Сигнал №1636

Начало
20.09.2020
ID:
1636

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Вида Димитрова“ 4, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Повтарям подаден преди време сигнал за изсъхнало дърво, много високо, с големи клони и корона, опасно за преминаващи пешеходци и коли. Клоните са надвиснали над преминаващи над улицата кабели от електропреносната мрежа и интернет кабели. При по-силен вятър падат клони, а при влошаване на времето в бъдеще, е възможно да падат големи клони върху коли и хора. Моля за своевременна реакция.


Статус: В процес

Присъединени: 0