Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 165

Сигнал №165

Начало
06.04.2017
ID:
165

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „Русия“ 23, 9300 Добрич, България

Описание: На посоченото място вече две години стои и гние автомобил Форд с рег. номер ТХ6482ВХ Колата е изоставена, четирите и гуми изцяло изпуснати и поне от две години не е мърдана. И това е на самия булевард, на около 20 метра от офиса на Еконт. Моля да вземете необходимите мерки за премахването на този вече бивш автомобил.


Статус: В процес

Присъединени: 0