Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1651

Сигнал №1651

Начало
04.10.2020
ID:
1651

Място/адрес: ул. „Росица“ 10, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: ТРЕТИ сигнал!!!!!! Описание: ул. Росица 9 Боклук, строителни отпадъци, трева на тротоара, кърлежи, паднала ограда на тротоара, невъзможно преминаване на пешеходци и майки с колички.Това е ТРЕТИ сигнал .


Статус: В процес

Присъединени: 0