Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 1654

Сигнал №1654

Начало
10.10.2020
ID:
1654

Друго

Място/адрес: ул. „Независимост“ 8, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте, дърветата на улицата пред жилищния ни блок са се разклонили в непосредствена близост до сградата, като при силен вятър и бури се удрят в покрива и понякога събарят керемиди или част от мазилката. Моля, ако е възможно, представител на общината да ги огледа и част от клоните да бъдат окастрени, за да не застрашават минувачите. Поздрави.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

21.10.202009:54

Във връзка с Ваше заявление и извършен оглед на място на 21.10.2020 г. , Ви уведомявам, че на ОБП „Устойчиви дейности и проекти“ е възложено кастрене на клоните на ясените, които са провиснали към фасадата и над покрива на жилищната сграда на адрес: ул. „Независимост“ №8. Резитбата ще бъде извършена в срок до 30.12.2020 г.


Всички видове сигнали