Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 1656

Сигнал №1656

Начало
10.10.2020
ID:
1656

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 64Е, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: В резултат на авария на водопровод, за която ВиК бяха известени в 17,30 на 9.10.2020, същите оставиха цяла нощ да тече водата по уличката зад блока на 25-ти септември 64 и подпорната стена поддържаща уличката се срути. По тази уличка минават живущи в блока на № 64 - общо 6 входа.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

19.10.202010:28

Във връзка с подадения от Вас сигнал, Ви уведомяваме, че е извършена проверка на място от служители на общинска администрация на 12.10.2020 г. По време на проверката е констатирано частично срутване на подпорна стена, заедно с част от насипа зад нея. Изпратено е писмо до "ВиК Добрич" АД, в което Община Добрич дава срок от 14 календарни дни дружеството да предприеме действия по възстановяване на съоръженията в експлоатационно състояние.


Всички видове сигнали