Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1659

Сигнал №1659

Начало
12.10.2020
ID:
1659

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: бул. „3-ти март“ 45А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте, бл.41, 43 и 45 по бул Трети март от 10 дни са включени към новия водопровод на така наречения ВОДЕН ЦИКЪЛ. Положението от 10 дни е трагично. Кал до колене, няма налягане на водата, необезопасени изкопи. С една дума МИЗЕРИЯ. Въпроса ми е: ДО КОГА ?????????


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

08.02.202115:31

Във връзка с подадения от Вас сигнал, Ви уведомяваме, че изпълненият водопровод не е предмет на "Интегриран проект за подобряване на водния сектор в град Добрич". При извършена проверка от служители на общинска администрация е установено извършване на незаконно строителство на строеж втора категория - изпълнение на разпределителен водопровод с дължина около 300 м. Общината изпрати сигнали до РДНСК Добрич, КЕВР и МРРБ за предприемане на незабавни действия по компетентност.


Всички видове сигнали