Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 168

Сигнал №168

Начало
10.04.2017
ID:
168

Друго

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 8, 9300 Добрич, България

Описание: Здравейте! Живея на адреса от 8 месеца. Неприятна гледка са двата фургона закотвени в зелената паркова площ между сградата, офиса на "Атанасов груп" и южната страна /гърба/ на Театър "Йордан Йовков", до вода на паркинга. Единия фургон даже няма джанти, явно е от години паркиран там, а наоколо само клони и боклуци. Питам: На кого са посочените фургони? Имат ли разрешение да ги поставят там? Платили ли са си данъците и глобите? Кога ще ги премахнат от парка? Това е само на 250


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител