Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 1681

Сигнал №1681

Начало
27.10.2020
ID:
1681

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 70, 9300 Запад, Добрич, България

Описание: Господин Кмет, това е улица "Св. св. Кирил и Методий" - участъка започващ от бул. Трети март до ул. „Войнишка“. Има огромни дупки, поради които преминаването с автомобил е изключително затруднено. Моля в най кратък срок улицата да бъде отремонтирана и приведена в пригодно за ползване и преминаване пътно платно.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

15.12.202010:16

Планирането на дейности, свързани с основен ремонт на улици и мостови съоръжения е свързано, както и с по-мащабно проучване и проектиране, така и с наличие на значителен финансов ресурс. Посочените в сигнала участъци от улици "Св. Св. Кирил и Методий" и "Войнишка" ще бъдат рехабилитирани при наличие на финансов ресурс.


Всички видове сигнали